Uzun yıllar Tarımsal ve Peyzaj sulama sistemleriyle ilgili uygulama, perakende ve pazarlama hizmetleri vermiş deneyimli bir kadro yapısına sahip olma özelliği sayesinde yurt dışında ve Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde sulama projesi yapmış ve uygulamıştır.

Posta Adres:

Alınteri Bulv. No:210

Ostim

Yenimahalle

ANKARA

Başarı paylaşıldıkça güzeldir

DENİZ SULAMA “Kalite ve müşteri memnuniyeti ile sektörde yerini koruyor.”

Uzun yıllar Tarımsal ve Peyzaj sulama sistemleriyle ilgili uygulama, perakende ve pazarlama hizmetleri vermiş deneyimli bir kadro yapısına sahip olma özelliği sayesinde yurt dışında ve Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde sulama projesi yapmış ve uygulamıştır. 2005 yılında kurulan DS DENİZ SULAMA bireysel çiftçiler için tarımsal sulama projeleri yapma ve uygulamanın yanı sıra, Türkiye’de ve uluslararası arası alanda hizmet veren sektörün önde gelen üretici firmalarıyla yapmış olduğumuz anlaşmalar çerçevesinde; Damlama, Yağmurlama, Peyzaj sulama, içme ve kullanma suyu projeleri, bu projelerle ilgili boru ve ek parçaları, otomatik kontrol sistemleri, elektro-motopomp, dalgıç pompa, filtre sistemleri, hortum grupları ile sulama adına tüm gerekli unsurları perakende ve toptan olarak satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Firmamız, Ziraat Bankası aracılığıyla verilen devlet destekli Damla sulama, yağmurlama sulama projelerinin yapım ve uygulamasını da yapmaktadır. Bu konuda özellikle tarımsal alanların sulama projelerinin tasarımları ücretsiz yapılarak çiftçiye hizmet edilmesi anlayışıyla çalışılmaktadır.
MİSYONUMUZ

    •  KALİTE VE FİYAT GARANTİSİ
DS Deniz Sulama olarak en iyi fiyat garantisiyle en kaliteli ürünleri hizmetinize sunuyoruz. Damlama boruları, yağmurlama boruları ve bu sistemlerle ilgili boru ve ek parçaları, sprinkler, rotorlar, otomatik kontrol sistemleri, kaplinler, vana ve diğer tüm gerekli malzemelerde kalite ve fiyat garantisiyle hizmetinizdeyiz. Bunların yanında bahçe sulama hortumları, koruge boruları, drenaj boruları, hidrofor ve motopomp çeşitleri, benzinli ve dizel jeneratörler, filtreler ve filtre sistemlerinin de satışını yapmaktayız.
HEDEFLERİMİZ
  •  %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ